TR | EN

BodyStat Bilgisayar Programı

Bodystat Software Hakkında – Body Manager Software 
Bodystat Body Manager Software Bilgisayar Programı
Vücut kompozisyon analizini 2 sayfalık özet rapor halinde verir. İlave olarak, kullanıcıya profesyonel yorumların yazması için olanak sağlar.

Trend Raporu : Bir zaman periyodu içinde kullanıcıya, yağsız kütle/yağ oranını, sıvı miktarını, impedans değerlerini izleme imkanı verir. Bunun yanında manual olarak girilebilen tansiyon, kolestrol, nabız gibi diğer sağlık parametrelerinin de izlenebilmesini sağlar.

Kilo-Aktivite Kontrolü : Kullanıcıya, vereceği egzersizler sonucunda harcayacağı kalori miktarını hesaplayarak, verilen egzersizleri geliştirme imkanı sağlar. Egzersiz programı , verilecek diyet programıyla ilişki içerisindedir. Hedef kiloya ulaşmak için gerekli hafta sayısı otomatik olarak belirlenebilir.

Kalp Risk Analizi : Bu risk hayat tarzıyla yakından ilişkilidir. Egzersiz seviyeleri, sigara, tansiyon, kalıtım vb.etkenler bu riski belirleyebilir. Hayat tarzınızın şu anki risk seviyesi ile hayat tarzınızda yapacağınız değişimin etkilerini ekranda hemen görebilirsiniz. Örneğin; günde 20 adet sigara içen birinin, bu sayıyı 5 adede düşürdüğündeki kalp riski analizi ile bu kararın sağlığına nasıl yansıyacağını hemen görebilir.

Alternatif Denklemler : Alternatif denklemler; atlet olarak nitelenen kişiler için, 6 yaş ve üstü çocuklar için ve yaşlılık hekimliğinde (geriatrics) yağ oranının ve yağsız kas kütlesinin belirlenmesinde kullanılır.

TBW, ECW ve ICW Trend Raporları : Bu raporlar kullanıcıya, hastanın hidrasyonel durumundaki ve vücut hücre kütlesindeki değişimleri izleme imkanı sağlar.Her Hakkı Saklıdır.© 2017 Tartı Medikal Dış Ticaret ve Pazarlama Ltd. Şti.