TR | EN

ArmBand – M.Holter

Metabolik Holter

Sizi Gözetliyoruz…

Armband Holter Sistemi ile tüm aktivitelerinizi görebilir, hayatınızı planlayabilir ve yaşam tarzınızın size yeterliliğini sorgulayabilirsiniz.

Üzerindeki ısı sensörleri ile vücudunuzdaki ısı değişikliklerini algılar, hareket sensörleri ile aktivite anını algılar ve
Amerika’da yalan makinesinde kullanılan stress sensörleri ile cilt stresini ölçer.

Böylece Armbandı taktığınız süre içerisinde tüm hareket yapınız kontrol altında olur. Bilimsel literatüre uygun
olarak geliştirilen ürün sizin aktivitenizi kontrol altına almaktadır.

Ne kadar süre uyduğunuz, ne kadar süre uzandığınız, ne kadar süre oturduğunuz, ne kadar süre yürdüğünüz, ne kadar süre yüksek aktivite yaptığınız yani ne kadar süre neredeyse ne yaptığınız tespit edilebilir. Bu şekilde hayat tarzınızı planlayabilir ve kilo kontrolünde daha başarılı bir hale gelebilirsiniz.

Her gün 1 saat tenis oynamak acaba sizin için yeterli oluyor mu? Hemen öğrenebilirsiniz…

Ürün Menşei : ABD
Ürün İsmi : Armband Metabolik Holter
Amacı : Kişinin hareket,aktivasyon ve hayat tarzı bilgilerine ulaşmak; kontrolünü sağlamak ve deneği teşvik etmektir.
Çalışma Şekli : Direkt Metod, vücut ısısında meydana gelen değişimleri tespit etmek,
Sensör Tipi : Isı sensörleri,Hareket sensörleri ve Stress sensörleri
Tespit : Accilometrik yöntem ve vücut ısı değişiklikleri

ARMBAND Literatür Referansları

Kısa TANIM : Ürün sağ kol triceps bölgesine takılmaktadır, denek ne kadar uzun süre cihazı üzerinde taşırsa, kişinin hayat tarzı ile ilgili tespitler bu oranda doğru olmaktadır. Tavsiyemiz denek en az 3 gün ve tercihen 7 gün boyunca cihazı üzerinde taşıyacaktır. Cihaz accilometrik yaklaşımla (hareket sensörleri) ve ısı değişikliklerinin tespiti (ısı sensörleri ve stress sensörleri) ile kullanıcının yaşam tarzı/aktivite tarzı bilgilerini takılan süre boyunca geçici hafızasında kaydeder ve deney tamamlandığında USB port vasıtasıyla bilgiler cihaza ait standart software veya profesyonel software ye aktarılarak, kişinin yaşam tarzı tespit edilir. Buradaki amaç, tahminden öte 3 ayrı tip sensör yöntemi ile vücut değişikliklerini kaydetmek ve yorumlamaktır. Bu size kişinin diyetini, egzersiz programını ve kişisel yaşam tarzını programlama ve kontrol imkanını tanımaktadır.Software Yazılımlar Standart : Cihazın back up sağlamak ve yorumlarınızı yapabilmek için standart bir software bulunmaktadır.Bu raporlama sisteminde; Toplam Enerji Tüketimi, Fiziksel Aktivite Süresi,Uzanır Konumda Geçirilen Süre,Aktivite Halinde Enerji Tüketimi,Toplam Atılan Adım Sayısı,Uykuda Geçirilen Süre,Ortalama MET değeri(kg VO2 tüketimi), Vücut Üzerinde Cihazı Taşıma Süresi ni raporlarken; Software Yazılımlar Profesyonel : Toplam Enerji Tüketimi,Ortalama MET değeri(kg VO2 tüketimi),Oturularak Geçirilen Süre, Toplam Atılan Adım Sayısı;Aktivite Halinde Enerji Tüketimi,Orta Hareketli Olarak Geçirilen Süre, Uzanır Konumda Geçirilen Süre,FizikselAktivite Süresi,Etkin Hareketli Geçirilen Süre, Uykuda Geçirilen Süre,VücutÜzerinde Cihazı Taşıma Süresi ni raporlamaktadır. Kısaca, “siz saat 23.30 da muhtemelen uyudunuz ve saat 7.00 da muhtemelen uyandınız ancak saat 3.00 ve 5.00 da kıpırdanmalar ve küçük hareketlenmeler var ve bu nedenle %70 sağlıklı uyuyabildiniz, saat 7.45 de hızlı bir aktivasyon var ve bu saat 9.30 kadar sürmüş burada sanıyorum spor yaptınız, ancak saat 15.00 dan 17.00 kadar çok az hareket etmişsiniz vb…” diyebilmek ve bunu grafiksel göstermek için PROFESYONEL programı kullanmalısınız. Ürünü satınaldığınızda profesyonel yazılımı 1 ay deneme süresi verilmektedir.Her Hakkı Saklıdır.© 2017 Tartı Medikal Dış Ticaret ve Pazarlama Ltd. Şti.